|
Legia zagrała dobry mecz. Wiadomo, że Rapid był osłabiony kadrowo, dodatkowo ta czerwień, ale naprawdę młodzi w Legii z meczu na mecz grają coraz lepiej. Szkoda, że tego typu polityka nie była/jest prowadzona w Wiśle. Po latach posuchy w Warszawie znowu coś się ożywiło...
|