Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3038
Stary 05.11.2011, 21:41
Legia zagrała dobry mecz. Wiadomo, że Rapid był osłabiony kadrowo, dodatkowo ta czerwień, ale naprawdę młodzi w Legii z meczu na mecz grają coraz lepiej. Szkoda, że tego typu polityka nie była/jest prowadzona w Wiśle. Po latach posuchy w Warszawie znowu coś się ożywiło...
Odpowiedz cytując