Raczej wypalenie, brak pomysłu na drużyne i transfery niewypały. No bo przychodza superstrzelcy którzy strzelili łącznie jedną bramke

To jest kpina. No ale Tomek nadal uważa, że gramy o puchary

ten człowiek już dawno stracił kontakt z rzeczywistością, nie radzi sobie z drużyną bo już go zawodnicy mają w dupie i jak wspominałem jest dyrektorem sportowym jak ja śpiewakiem operowym. Zreszta Kuchar i spółka nie lepsi. I szczerze watpie, że go teraz zwolnią, może za dwa tygodnie wpier*ol w Warszawie coś zmieni wkońcu, może ktoś sie wreszcie do cholery obudzi...