Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17516
Stary 05.11.2011, 21:17
Raczej wypalenie, brak pomysłu na drużyne i transfery niewypały. No bo przychodza superstrzelcy którzy strzelili łącznie jedną bramke To jest kpina. No ale Tomek nadal uważa, że gramy o puchary ten człowiek już dawno stracił kontakt z rzeczywistością, nie radzi sobie z drużyną bo już go zawodnicy mają w dupie i jak wspominałem jest dyrektorem sportowym jak ja śpiewakiem operowym. Zreszta Kuchar i spółka nie lepsi. I szczerze watpie, że go teraz zwolnią, może za dwa tygodnie wpier*ol w Warszawie coś zmieni wkońcu, może ktoś sie wreszcie do cholery obudzi...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 05.11.2011 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując