|
Zeby Wisła byłą POlska to potrzeba nam naszych wyszkolonych chlopaków bo jeżeli jakiś Polak w naszej lidze prezentuje jakis poziom to zaraz za niego chca nie wiadomo jakie pieniadze i nikogo poza Polonią nie stać zeby sprowadzic dobrego Polaka z naszej ligi
[/URL]
|