Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11228
Stary 05.11.2011, 21:13
Zeby Wisła byłą POlska to potrzeba nam naszych wyszkolonych chlopaków bo jeżeli jakiś Polak w naszej lidze prezentuje jakis poziom to zaraz za niego chca nie wiadomo jakie pieniadze i nikogo poza Polonią nie stać zeby sprowadzic dobrego Polaka z naszej ligi
[/URL]
Odpowiedz cytując