Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17514
Stary 05.11.2011, 21:07
Sam tego nie moge oglądać. A co do zakładu to poczekajmy chociaż do końca rundy potem ewentualnie mozna odwołać (bądź nie).
Jestem ciekaw co pan "zajebisty" powiedział na konferencji.
Odpowiedz cytując