Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6575
Stary 05.11.2011, 21:07
mistico napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=oeJyC...ayer_embedded#!

pokusi się ktoś o tłumaczenie ?

2:26 - za dużo to on nie umie po polsku
Pani pyta go jak było w Europie, jak żyło mu się w innej kluturze, a on, że to był jego pierwszy wyjazd do Europy, trochę się tego obawiał, zwlaszcz, że wydawało mu się, że będzie to kraj zimny, zamknięty i klimat jest rzeczywiście zimny (śmiech) ale ludzie są tam bardzo przyjaźni, mili, pomimo braku języka na początku pobytu, mówi kilka słów po polsku (te co wymawia i klika jeszcze ponoć zna ). Na mieście proszono go o zdjęcia, autografy, ogólnie chwali sobie.
Potem, że na poczatku mieszkał w Polsce z reprezentantem swoim miesiąc (agentem chyba) potem dołączyła rodzina jego żona i synek. Ale kontakt z rodziną miał telefoniczny teraz cieszy się z powrotu do River, brakowało mu ludzi, pasji, potem porównuje jeszcze River do Polski (ten fragment od 4.47 jest dla mnie trudniejszy wiec reszty nie przetłumacze bo byłby to moje domysły ) pozdro
Ostatnio edytowane przez mgła : 05.11.2011 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując