Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17504
Stary 05.11.2011, 19:46
Lechia gra taka pyte jak my z Podbeskidziem, popelniajac prawie te same grzechy glowne (malo ruchu, wyjscia na pozycje, niedokladnosc i brak przyspieszenia). Jedynie obrone maja lepiej zorganizowana niz nasza.
DysoN
Odpowiedz cytując