Piotson napisał(a):

Napisałem, że gdyby był dobry to by grał na tej pozycji.
Odpowiedz na moje pytanie.
Czy Paljić jest dobrym lewym obrońcą?
No właśnie, dobitnie się o tym przekonaliśmy w czwartek.
|
Nie jest właśnie dobrym lewym obrońcą. Dlatego sądzę, że można byłoby tam wypróbować kilku innych piłkarzy. W tym momencie trzeba się skupić na tym, aby załatać tyły. Czy to Lamey, czy Nunez, obojętnie. Może być nawet jakiś nieznany gracz z MESA jeżeli byłby na tej pozycji lepszy od Paljicia.
Wracając do Tomka. Nie takim piłkarzom zmieniano pozycje. Poza tym rozważano podobno na poważnie postawienie Sobolewskiego na stoperze.