Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 05.11.2011, 17:31
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Napisałem, że gdyby był dobry to by grał na tej pozycji.
Odpowiedz na moje pytanie.

Czy Paljić jest dobrym lewym obrońcą?
No właśnie, dobitnie się o tym przekonaliśmy w czwartek.
Nie jest właśnie dobrym lewym obrońcą. Dlatego sądzę, że można byłoby tam wypróbować kilku innych piłkarzy. W tym momencie trzeba się skupić na tym, aby załatać tyły. Czy to Lamey, czy Nunez, obojętnie. Może być nawet jakiś nieznany gracz z MESA jeżeli byłby na tej pozycji lepszy od Paljicia.

Wracając do Tomka. Nie takim piłkarzom zmieniano pozycje. Poza tym rozważano podobno na poważnie postawienie Sobolewskiego na stoperze.
Odpowiedz cytując