Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.11.2011, 17:13
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Do tego uważam, że zmienianie zawodnikowi pozycji gdy ten ma 27 lat, jest niepoważne, gdyby był na tej pozycji dobry to by już dawno na niej grał.
Z Paljiciem to jednak zrobiono. Nadal się dziwie, jak to jest, że gracz o takim potencjale nie zrobił u nas kariery. Co do Genkova starałem się dla niego znaleźć miejsce w granym przez nas 1-4-3-3. Bo ustawienia raczej RM nie zmieni, a często brakuje nam drugiego napastnika.
Odpowiedz cytując