Piotson napisał(a):

|
Do tego uważam, że zmienianie zawodnikowi pozycji gdy ten ma 27 lat, jest niepoważne, gdyby był na tej pozycji dobry to by już dawno na niej grał.
|
Z Paljiciem to jednak zrobiono. Nadal się dziwie, jak to jest, że gracz o takim potencjale nie zrobił u nas kariery. Co do Genkova starałem się dla niego znaleźć miejsce w granym przez nas 1-4-3-3. Bo ustawienia raczej RM nie zmieni, a często brakuje nam drugiego napastnika.