Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5774
Stary 05.11.2011, 16:38
labtec napisał(a):Wyświetl post
Jak ustawić na stałe, że po wejściu w skład pierwszego zespołu - mogę odrazu anulować całą ostatnią jedenastkę ?

Wiecie o co chodzi...mam meczową 18 , ale na PP chce wypieprzyć ich wszystkich, i po kolei, od postaw wybierać skład.

A tak muszę 18 zawodników, jeden za drugim zdejmować z pozycji...

gdzie to zmienić ?
Skład->Wybór składu->Anuluj wybór->Cały skład
Odpowiedz cytując