Marcin_fan napisał(a):

z nimi My będziemy cz oni będą miedzy sobą ladek1989 ? Według Ciebie..
|
oczywiście, że Wisła będzie walczyć z nimi. ja bynajmniej wierzą w tą drużynę i mam nadzieję, że obecny kryzys formy jest tylko przejściowy i będzie już tylko lepiej.
co do meczu Legii z Jagą, Legia ma szeroką i w miarę wyrównaną ławkę więc strata Radovicia nie będzie aż tak istotna. Powinni sobie poradzić z Jagą.