Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17496
Stary 05.11.2011, 15:35
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
z nimi My będziemy cz oni będą miedzy sobą ladek1989 ? Według Ciebie..
oczywiście, że Wisła będzie walczyć z nimi. ja bynajmniej wierzą w tą drużynę i mam nadzieję, że obecny kryzys formy jest tylko przejściowy i będzie już tylko lepiej.

co do meczu Legii z Jagą, Legia ma szeroką i w miarę wyrównaną ławkę więc strata Radovicia nie będzie aż tak istotna. Powinni sobie poradzić z Jagą.
Odpowiedz cytując