Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17495
Stary 05.11.2011, 15:24
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Zaiste pasuje do Twojej wypowiedzi na temat Legii określenie w dupie byłeś gówno widziałeś.

Likwidacja wielu sekcji? Których. Konkrety panie 'znam sytuacje na Legii i wszystko wiem'.

Ja mam nadzieje, że kiedyś Polska się ugada z Ruskimi na takich warunkach na których my się 'ugadaliśmy' z ITI. Oni spełnili wszystkie nasze postulaty, my z... jeden. I nic więcej nie mam do dodania w tej sprawie.

EDIT: O, kolejny. Przegraliśmy dwa razy! To oczywiste!

A już poważnie. Dajmy spokój jednak. Zdecydowanie żeby o czymś rozmawiać trzeba mieć o czymś pojęcie. Możemy do tego wrócić jak poznacie temat.
Proponuję Ci najpierw- był byś bardziej wiarygodną stroną- zamianę 9 MP na 8, bo temat w bardzo bolesny sposób dotyczy też nas.Więc nie prowokuj, bo jesteś tu w gościach.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.11.2011 o godz. 15:26.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując