Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
17495
05.11.2011, 15:24
0 22
napisał(a):
Zaiste pasuje do Twojej wypowiedzi na temat Legii określenie w dupie byłeś gówno widziałeś.
Likwidacja wielu sekcji? Których.
Konkrety
panie 'znam sytuacje na Legii i wszystko wiem'.
Ja mam nadzieje, że kiedyś Polska się ugada z Ruskimi na takich warunkach na których my się 'ugadaliśmy' z ITI. Oni spełnili wszystkie nasze postulaty, my z... jeden. I nic więcej nie mam do dodania w tej sprawie.
EDIT: O, kolejny. Przegraliśmy dwa razy! To oczywiste!
A już poważnie. Dajmy spokój jednak. Zdecydowanie żeby o czymś rozmawiać trzeba mieć o czymś pojęcie. Możemy do tego wrócić jak poznacie temat.
Proponuję Ci najpierw- był byś bardziej wiarygodną stroną- zamianę 9 MP na 8, bo temat w bardzo bolesny sposób dotyczy też nas.Więc nie prowokuj, bo jesteś tu w gościach.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.11.2011 o godz. 15:26.
Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Pablo84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo84
Znajdź inne posty napisane przez Pablo84