Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2773
Stary 05.11.2011, 15:05
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://gielda.onet.pl/iti-nie-doplac...,1,prasa-detal 73 mln PLN..My ich raczej szybko nie dogonimy. U nas budżet jest na 50-55 mln z tego co wiem.
To prawda, jednak my już od blisko 6 lat nie dostajemy od Cupiała żadnych pieniędzy. Z Wisły pieniądze są wyciągane i za kadencji tego właściciela się to nie zmieni. Marazm będzie trwał nadal. Teraz należy zasiąść do stołu i porozmawiać, czy budujemy zespół zdolny cokolwiek w Europie osiągnąć i transfery gotówkowe, albo bierzemy darmowych grajków i walczymy o środek tabeli w Ekstraklasie. Testem będzie to czy wykupimy Bitona czy nie, bo jeżeli nie to zapomnijmy o Europie z tym właścicielem. Szacunek za to co zrobił, ale nie można żyć ciągle przeszłością.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując