Pan Jotka napisał(a):

To prawda, jednak my już od blisko 6 lat nie dostajemy od Cupiała żadnych pieniędzy. Z Wisły pieniądze są wyciągane i za kadencji tego właściciela się to nie zmieni. Marazm będzie trwał nadal. Teraz należy zasiąść do stołu i porozmawiać, czy budujemy zespół zdolny cokolwiek w Europie osiągnąć i transfery gotówkowe, albo bierzemy darmowych grajków i walczymy o środek tabeli w Ekstraklasie. Testem będzie to czy wykupimy Bitona czy nie, bo jeżeli nie to zapomnijmy o Europie z tym właścicielem. Szacunek za to co zrobił, ale nie można żyć ciągle przeszłością.