pan Dudi napisał(a):

"Zaiste" znowu zaczynacie temat. To ty ostatnio się czepiałeś o to, czy któryś z twoich kolegów? Bo znowu "zapominacie" o tym, że powrót do starego herbu, to wynik waszego ugadania się ze śmiertelnym wrogiem, efekt olania tekstów "jihad Legia" itd, więc z perspektywy Wiślaka, to nie macie się czym chwalić. Bo czy zdradzenie ideałów i przybicie sobie piątki ze starymi komuchami to taki powód do dumy? Przy okazji, "wracając" do starego herbu przemilczeliście, że odbyło się to kosztem CWKSu i likwidacji wielu sekcji. U nas TS dalej działa, a nawet więcej- wygląda na to, że powolutku wychodzą na prostą. To tylko w celu naprostowania tej waszej propagandy.
|
Nie dyskutuj z nim, herb to jego ulubiona kwestia. Kiedys jeden z legionistów w rozmowie ze mna wypominał gwardyjska przeszłość Wisły, zapominając o generałach bolszewikach szefujacych Legii i tym podobnych akcjach. Kibice Legii przegrali z Walterem i tyle.
PS Korona rzeźnicy daja rade.