Kolejne dwa klipy promujące Marsz Niepodległości.
Pierwszy, oficjalny:
http://www.youtube.com/watch?v=rU0YRwmlYe0
Drugi, stworzony przez studentów z Niezależnego Stowarzyszenia Akademickiego (mnie przekonała szczególnie Pani z 00:23)
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6QLnArIcrjo
A tutaj jeszcze taki bonusik, oto przeciwnicy Marszu, którzy wraz z komunistami i anarchistami z Niemiec będą chcieli zablokować obchody święta niepodległości:
http://www.youtube.com/watch?v=qDGpbxGNkYs - Tomasz Karolak
http://www.youtube.com/watch?v=oVdxpc_DWFI - Grażyna Wolszczak (kupuję piwo każdemu kto przetłumaczy mi o czym ona mówi)