|
Senior Member
Offline
|
|
Zarko42 napisał(a): 
|
mam pytanie czy ktoś ma może grafike, zdjęcie przedstawiający autobus z komunikatem wyjazd na linię? pilnie potrzebuję a wujek google nie potrafi tego odnaleźć
|
http://fotozajezdnia.pl/data/media/56/j.jpg
proszę 
|
|