|
Witam, słyszałem gdzieś, że Maciek Skorża ma po sezonie zostawić Legię i iść trenować jakąś reprezentację. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ciekawy jestem jaki kraj by go chciał za coacha. Dziwi mnie tylko, że chcą go za ponad pół roku dopiero.... Wie ktoś może więcej na ten temat?
co do Lecha, coś się zacięli ostatnio. Wydaje mi się, że po dobrym początku sezonu złapali zadyszkę. Jak dla mnie, na tą chwilę w miarę stały poziom trzymają Śląsk i Legia i to z nimi będzie się toczyć walka o mistrza.
|