Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17488
Stary 05.11.2011, 14:36
Witam, słyszałem gdzieś, że Maciek Skorża ma po sezonie zostawić Legię i iść trenować jakąś reprezentację. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ciekawy jestem jaki kraj by go chciał za coacha. Dziwi mnie tylko, że chcą go za ponad pół roku dopiero.... Wie ktoś może więcej na ten temat?

co do Lecha, coś się zacięli ostatnio. Wydaje mi się, że po dobrym początku sezonu złapali zadyszkę. Jak dla mnie, na tą chwilę w miarę stały poziom trzymają Śląsk i Legia i to z nimi będzie się toczyć walka o mistrza.
Odpowiedz cytując