Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
24152
05.11.2011, 14:30
mam pytanie czy ktoś ma może grafike, zdjęcie przedstawiający autobus z komunikatem wyjazd na linię? pilnie potrzebuję a wujek google nie potrafi tego odnaleźć
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42