Ajax napisał(a):

|
Myślę że wysztko zależy od piłkarza osobiście a nie narodowości pamiętacie Nikole Mijajlovicia?
|
Dokładnie, gdybyśmy mieli połowę wychowanków to bym zrozumiał a tak to żadna różnica czy w derbach będą grac Polacy czy nie.
Tak na marginesie - największy derbowy blamaż od lat 15 czyli od drugoligowej porażki, załatwili nam w większości Polacy z polskim trenerem - grało ich 6 w podstawowym składzie, potem weszło jeszcze 3
Problem jest bo gramy bez prawdziwego generała(Sobola), gościa co by się dał pokroić w tym meczu(Małego) i mózgu drużyny(Meliksona) no ale to jeszcze nie powód by srać w pory.
Będzie dobrze
