Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17487
Stary 05.11.2011, 14:24
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Odezwał się ten, któremu ITI herb zmieniała...
I wybuchła wojna, a nie 1916% poparcia dla Waltera. I herb jest już prawidłowy. Po tysiącach akcji protestacyjnych, stronach internetowych, latających tortach etc etc.

Ciesze się, że to napisałeś i sobie to wyjaśniliśmy. Zaiste z punktu widzenia Wiślaka w tej dyskusji nie dało się użyć bardziej pogrążającego argumentu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując