Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
Od: 05.2009
Offline
#
17486
05.11.2011, 14:19
Rzeźnicy z Kielc prowadzą 2:0 dzięki niesamowitemu bramkarzowi Sapeli. Nawet ten ładny gol z wolnego trochę obciąża Sapele.
bakiagh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakiagh
Znajdź inne posty napisane przez bakiagh