Jeśli pogłoski o kontuzji Rudnieva sie potwierdzą, to dla nas zła wiadomość, bo oznacza, że pewnie go nie sprzedadzą w przerwie zimowej :(
Wolałbym, zeby strzelił jeszcze 2-3 mało istotne bramki i poszedł gdzieś
Nota bene - jakby Wisła miała taką serię jak Lech teraz - 2 punkty w 3 meczach, 0 strzelonych goli - to Maskaanta już by nie było.