Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17485
Stary 05.11.2011, 14:15
Jeśli pogłoski o kontuzji Rudnieva sie potwierdzą, to dla nas zła wiadomość, bo oznacza, że pewnie go nie sprzedadzą w przerwie zimowej :(
Wolałbym, zeby strzelił jeszcze 2-3 mało istotne bramki i poszedł gdzieś

Nota bene - jakby Wisła miała taką serię jak Lech teraz - 2 punkty w 3 meczach, 0 strzelonych goli - to Maskaanta już by nie było.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując