Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17484
Stary 05.11.2011, 14:08
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Odezwał się ten, któremu ITI herb zmieniała...
A czy ktoś zaprzeczył, że nie zmieniali? Poczytaj ze zrozumieniem o co chodzi w tej całej sytuacji (myślę, jednak, że nie przeczytałeś powyższej konwersacji i wypaliłeś ot tak sobie)i. Jak nie dasz rady, to daj znać, wyjaśni się jeszcze prościej
Odpowiedz cytując