Jak ustawić na stałe, żeby po wejściu w profil piłkarza wyświetlał się "stary" widok z umiejętnościami bez tego panelu po lewej stronie?
Ciekawe jak tam polscy regeni, w poprzedniej wersji tak po 10-15 latach w Polsce była posucha, jakiś piłkarski Czarnobyl - sąsiedzi dookoła "produkowali" co lepszych piłkarzy na światowym poziomie, a ja mając szkółkę na najwyższym poziomie przez kilkanaście lat nie wypuściłem nikogo, kto mógłby być kluczowym zawodnikiem pierwszej jedenastki. Zagrałem już jeden sezon w lidze greckiej i na Bałkanach pojawiło się jak za dotknięciem różdżki kilku nastoletnich penerów, mam nadzieję że w rodzimej lidze też będą się częściej pojawiać.
Dzięki święty Mikołaju
