Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6992
Stary 05.11.2011, 13:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O tak - dwumecz z Irtyszem to była dobra robota. Setnie się dzięki niemu ubawiłem. A że nie cierpię Jagiellonii, to już inna sprawa...
O ja pier... Probierza przez jedną wtope oceniasz a dwumecz z Salonikami pamiętasz ? a odrobienie -10 punktów i puchar polski z Jagą pamiętasz ? a lidera po jesieni z Jagą pamiętasz ? gdzie długo na wiosne mieliśmy ich za plecami mimo,że Grosika sprzedali.

Wyciągnięcie ŁKS z ostatniego miejsca ?


Współczuje jak oceniasz trenerów i ludzi bo raz im coś nie wyszło ;dam Ci prosty przykład Skorza miał wpadke jak Probierz a nawet i większą (porazka remis z Estończykami) Legii to nie przeszkadzało i są teraz w 1/16 LE bo tam nikt nie był idiotą żeby nie zatrudnić trenera bo raz mu nie wyszło.
Odpowiedz cytując