Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51807
Stary 05.11.2011, 13:18
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Podobno Chrapek nieźle sobie radzi na wypożyczeniu. Kiedyś w wywiadzie Paljić wspomniał, że to jeden z najlepszych technicznie piłkarzy Wisły. Może dobrym pomysłem na przyszłą rundę byłaby taka obsada lewego skrzydła: Iliev (Chrapek). Przy Ilievie miałby szanse na występy 15-20 minutowe. Mam także wrażenie, że z każdym meczem Garguła gra coraz lepiej. Ten wolny z Fulham był dobrze wykonany, aż mi przypomniał gola z Legią jeszcze w barwach GKS.

Jak dla mnie skład na następny sezon: Pareiko (Kurto) - Jovanović (Nalepa), Głowacki* (Chavez), Czekaj (Bunoza), X (X) - Wilk (Sobolewski), Garguła (Brud), Melikson (X) - Małecki (Kirm), Genkov (X) Iliev (Chrapek)

* Głowackiemu kończy się kontrakt wraz z końcem sezonu.
** Nie uwzględniłem Bitona, Nuneza i Diaza bo znając życie nie wykupimy ich.
Byłaby fajowa opcja, ale w Trabzonie z tego co wiem on nawet sobie radzi. No i nie wiadomo czy nie skończyłoby się jak z Baszczem.

FearTS napisał(a):Wyświetl post
Del Pierro kończy się kontrakt w czerwcu
O właśnie i Juve już go na bank nie będzie chciało. xD
Szkoda tylko, że jest MLS
Ostatnio edytowane przez cfa : 05.11.2011 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując