Romuald napisał(a):

|
Był do wzięcia Probierz który zrobił kawał dobrej roboty i którego proponowalem ale widać Grecy potrafili docenić i już po Probierzu w Wiśle.
|
O tak - dwumecz z Irtyszem to była dobra robota. Setnie się dzięki niemu ubawiłem. A że nie cierpię Jagiellonii, to już inna sprawa...