Wyświetl pojedynczy post
lysy018
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: Rudno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6990
Stary 05.11.2011, 13:06
Ja uważam że RM powinnien zostać przynajmniej do końca sezonu abyśmy mogli ocenić jego pracę w naszym kochanym klubie. Ja również mam bóle głowy jak widzę co robi nasza obrona w tym sezonie ale liczę na to że trener również widzi swój największy błąd jakim było sciągnięcie swoich emerytowanych rodaków.
Odpowiedz cytując