|
Ja uważam że RM powinnien zostać przynajmniej do końca sezonu abyśmy mogli ocenić jego pracę w naszym kochanym klubie. Ja również mam bóle głowy jak widzę co robi nasza obrona w tym sezonie ale liczę na to że trener również widzi swój największy błąd jakim było sciągnięcie swoich emerytowanych rodaków.
|