tofik napisał(a):

Chyba zapominacie głosy, że graliśmy zbyt zachowawczo w kwalifikacjach do LM i że drużyna powinna (od momentu odpadnięcia z APOELEM) zacząć grać bardziej ofensywnie i "na tak"
Taka była wola kibiców i również właściciela, któremu nie podobało się siermiężne, zachowawcze granie.
I co czytam po kilku oklepach, że gramy zbyt radośnie.
|
Akurat z Fulham zagralismy radośnie, co nie znaczy że określenie "radośnie" ma tu pejoratywny wydźwięk. Zawalili obrońcy, tak wiec wysyłanie piątego czy szóstego zawodnika kosztem przeprowadzania akcji ofensywnych wcale nie byłoby korzystne. A gdyby Kirm-drewien postrafił strzelić w odpowiednim momecie to mogliśmy wygrywać 2-1 a wówczas mecz na pewno nie zakończyłby się czteroma straconymi bramkami