FraMat napisał(a):

Umówmy się, że dlug nie jest mityczny. To była rzeczywista pożyczka będąca najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym sposobem finansowania klubu.
Jak kazda pożyczka i ta musi zostac spłacona, a Telefonika i tak pomaga w spłacaniu pożyczki jak i odsetek od niej.
Gadanie, że Cupiał ciągnie kasę z Wisły to chyba temat pracy licencjackiej w Wyższej Szkole Produkcji Gumowych Dzwonków i Grabienia Ściółki Leśnej oraz Gotowania na Gazie
|
Wyciągać kasę to on wyciąga ale to że inwestuje na bieżąco (TF płaci za reklame na koszulkach) i to że przez lata wykładał gigantyczne kwoty na klub to już raczej mało kogo interesuję
Mówienie że Wisłą 3x spłaciła dług bo sprzedaliśmy Brożków jest śmieszne bo funkcjonowanie klubu kosztuję gra poza R22 kosztowała, mała frekwencja kosztuje. Wszystko kosztuję ale mi się wydaje że ludziom się zdaję że jak Wisła sprzedała kogoś za 5mln to ta kasa idzie do kieszenie złego Bossa. Dzięki któremu dziś zamiast drżeć o ligowy byt możemy narzekać że gramy tylko w LE i rozważać w jakim stylu i kiedy mistrzostwo został zdobyte.
Polecam taki mały obrazek malkontentom
