FraMat napisał(a):

Pewnie nigdy się tego nie dowiemy... chociaż.
Może byc prawdopodobna taka wersja, że w trakcie wydarzeń na lotniksu, lub po, taki Iliev czy Jobanovic po prostu wygarnął w bałkański sposób co mysli o niektórych profesjonalistach w klubie i został ukarany? Oczywiście, to moje przypuszczenia.
|
Kolejny kwiatek po zasranym i zarośniętym boisku treningowym.
Potrzebujemy lepszego trenera? Już widzę, jak jakikolwiek trener z nazwiskiem zgodzi się pracować w takich warunkach
Obawiam się, że Stan i Robert są i tak ponad stan przy naszej amatorce...