Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51802
Stary 05.11.2011, 12:24
Lepszy nie jest, co nie znaczy że Chavez jest dobry. Normalnie to on powinien być ewentualnie tym trzecim stoperem. Ja się w pełni zgadzam, że obrońca który nie umie grać głową, a Chavez nie umie bo od ziemii sie nie oderwie to niczego w Europie nie zwojuje. W ogóle z zawodników którzy mogą zagrać na środku to mamy tylko...Diaza który umie grać głową. Niestety mamy w tej chwili dwóch zawodników którzy może coś potrafią w obronie bo tak na dobrą sprawe to nawet tego nie wiemy, jest to Jovanovic i Czekaj. Ewentualnie możemy liczyć że Bunoza jeszcze się czegoś nauczy, ale on od początku jakiś taki koślawy mi się wydaje. Najgorsze jest jednak to że Jaliens ma jeszcze rok ważny kontrakt i nie wiadomo co z nim zrobić, a jest do wyrzucenia w trybie natychmiastowym. Podejrzewam że zarabia najwięcej z całej obrony i przez to blokuje miejsce. Polska liga jest zbyt siłowa i ktoś o takich gabarytach jak Jaliens nie ma racji bytu nawet w Ekstraklasie. Potrzeba w następnym oknie sprowadzić kogoś takiego jak Arek czyli i siła i dobra głowa i wyprzedzenie obrońców i potrafił nieźle piłkę wyprowadzić. I tak jeszcze mimo chodem pamiętam jak za Skorży gdy grał Arek i Marcelo często jeden ze stoperów potrafił tak wypchnąć napastnika że ten wbiegał na swoją połowę i tam był bezpiecznie faulowany. Teraz w grze tego zupełnie nie widze, żeby obrońcy tak grali.

ps Stan był w Wisle już jak Marcelo sprzedawano?
Odpowiedz cytując