Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17480
Stary 05.11.2011, 12:16
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
No już takiego świństwa to dawno nie widziałem...
Jak Wisła skorzystała dwukrotnie na błędach sędziego, to jakie k**** jazdy były, że kupuje mecz, że farci, że sędzia do bani, okrada zespoły z punktów itp.
Legia wygrywa dzięki błędowi popełnionego arbitra, to okazuje się, że po prostu wykorzystuje błędy sędziowskie dzięki temu, że włożyła w mecz całą swoją energię...
No pozdro, niech jeszcze jakiś Legionista napisze jeszcze raz, że media w Polsce są obiektywne.
Admin i założyciel Weszło pisał kiedyś do Naszej Legii - więc chyba nie powinno Cię to dziwić.
W ich ekipie jest też np. Tomek Ćwiąkała, student filologii portugalskiej w Krakowie. Pochodzi zdaję sie z Sanoka. Również Wiśle średnio przychylny.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując