Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
Od: 07.2011
Offline
#
118
05.11.2011, 12:08
Rozumieć czym są derby, a czuć je, to dwie różne sprawy. Obcokrajowcy rozumieją to słowo i wiedzą, że dla kibiców ten mecz jest dużo ważniejszy od zwykłego, ale nie sądzę, żeby dla nich samych to było coś wyjątkowego.
bomba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bomba
Znajdź inne posty napisane przez bomba