Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17477
Stary 05.11.2011, 11:12
Porazka Amici zawsze cieszy Polonia jakby nie patrzec to jest wysoko w tabeli i moze o cos w tej lidze jeszcze powalczyc. Szkoda bo liczylem, ze Wojciechowski kopnie w tylek Zielinskiego

Aha, poznanski Rusek sie polamal i ma nie zagrac do konca roku. Ciekawe kto tam bedzie bramki strzelal, Rusek sie wyraznie zacial (od 4 meczow bez gola), teraz kontuzja, to i Amica od trzech meczow bez gola. Atak ze Slusarskim lub Ubiparipem? Liga drży
Odpowiedz cytując