Porazka Amici zawsze cieszy

Polonia jakby nie patrzec to jest wysoko w tabeli i moze o cos w tej lidze jeszcze powalczyc. Szkoda bo liczylem, ze Wojciechowski kopnie w tylek Zielinskiego
Aha, poznanski Rusek sie polamal i ma nie zagrac do konca roku. Ciekawe kto tam bedzie bramki strzelal, Rusek sie wyraznie zacial (od 4 meczow bez gola), teraz kontuzja, to i Amica od trzech meczow bez gola. Atak ze Slusarskim lub Ubiparipem? Liga drży
