moce napisał(a):

|
ofensywnie bylo wczoraj calkiem niezle tylko pytanie brzmi dlaczego w lidze nie potrafia tak zagrac czy Maaskant zmotywuje ich na derby raczej w to watpie czy zagramy tak ofensywnie jak wczoraj tez watpie chcialbym sie mylic ale w niedziele wraca nasza szara ligowa norma
|
No nie, Maaskant byłby niezłym hipokryta gdybysmy z Cracovia grali na obrone wyniku liczac tylko na kontry.