Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6980
Stary 05.11.2011, 10:41
moce napisał(a):Wyświetl post
ofensywnie bylo wczoraj calkiem niezle tylko pytanie brzmi dlaczego w lidze nie potrafia tak zagrac czy Maaskant zmotywuje ich na derby raczej w to watpie czy zagramy tak ofensywnie jak wczoraj tez watpie chcialbym sie mylic ale w niedziele wraca nasza szara ligowa norma
No nie, Maaskant byłby niezłym hipokryta gdybysmy z Cracovia grali na obrone wyniku liczac tylko na kontry.
Odpowiedz cytując