|
Ci co tak gadaja, ze w Wisle malo polakow to sa tak na prawde 100 lat za murzynami bo to teraz normalka. Arsenal jest tego dobrym przykładem a jeszcze lepszym APOEL. Myslicie, ze z samymi marnymi cypryjczykami w składzie byliby w tym samym momencie co sa? Nie - Legii sie udaje na razie.
|