Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6977
Stary 04.11.2011, 17:41
PeterSett napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że w składzie, w którym zagraliśmy, spisaliśmy się nieźle. Wiem, że brzmi to dziwnie, gdy przegrywa się 1:4


Nic dodać nic ująć. To jest po prostu optymista. Trener z doskonałym PR-em. Pod tym względem każdego prześcigamy. Nawet Mourinho tak nie potrafi wytłumaczyć porażki.

Ciekawe czy Bogusław Cupiał da wiarę tym słowom, czy też wynikom.
Dobrze powiedział. Nie ma składu nie ma ładu.
Odpowiedz cytując