PeterSett napisał(a):

Uważam, że w składzie, w którym zagraliśmy, spisaliśmy się nieźle. Wiem, że brzmi to dziwnie, gdy przegrywa się 1:4
Nic dodać nic ująć. To jest po prostu optymista. Trener z doskonałym PR-em. Pod tym względem każdego prześcigamy. Nawet Mourinho tak nie potrafi wytłumaczyć porażki.
Ciekawe czy Bogusław Cupiał da wiarę tym słowom, czy też wynikom.
|
Dobrze powiedział. Nie ma składu nie ma ładu.