|
a co wy myślicie, że przychodzi jakiś koleś z zagranicy i ma na wszystko wyjebane?
naiwni jesteście, każdy kto tu przychodzi utożsamia się z drużyną i chce wygrywać
równie dobrze można powiedzieć, że przyjdzie jakiś piłkarz z innego krańca Polski i ma na to wyjebane
jak tam liczę na Serbów bardzo - Jovanovicia i Ilieva, co jak co, ale oni walkę mają we krwi
|