Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8900
Stary 04.11.2011, 17:00
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli narzekasz na atmosferę to radzę obejrzeć wczorajszy mecz.

Nie ma u nas kręgosłupa? Jovanović- Wilk-Melikson-Genkov/Biton.
I co do gry Legii, wczoraj zagrali chujnie sędzia uratował ich dając czerwo dla Rumuna, zapominając pokazać tą samą kartkę Borysiukowi.
I w ich składzie nie brakowało 7 podstawowych zawodników.
Nie ma... Wpadły nam dyski go tworzące takie jak Melikson czy Genkov i jest problem, nie wiem czy Jovanović jest kręgosłupem tego zespołu, bo póki co to więcej łapie kontuzji (niestety) niż gra.
Odpowiedz cytując