Piotson napisał(a):

Jeżeli narzekasz na atmosferę to radzę obejrzeć wczorajszy mecz.
Nie ma u nas kręgosłupa? Jovanović- Wilk-Melikson-Genkov/Biton.
I co do gry Legii, wczoraj zagrali chujnie sędzia uratował ich dając czerwo dla Rumuna, zapominając pokazać tą samą kartkę Borysiukowi.
I w ich składzie nie brakowało 7 podstawowych zawodników.
|
Nie ma... Wpadły nam dyski go tworzące takie jak Melikson czy Genkov i jest problem, nie wiem czy Jovanović jest kręgosłupem tego zespołu, bo póki co to więcej łapie kontuzji (niestety) niż gra.