Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8899
Stary 04.11.2011, 16:58
Jeżeli narzekasz na atmosferę to radzę obejrzeć wczorajszy mecz.

Nie ma u nas kręgosłupa? Jovanović- Wilk-Melikson-Genkov/Biton.
I co do gry Legii, wczoraj zagrali chujnie sędzia uratował ich dając czerwo dla Rumuna, zapominając pokazać tą samą kartkę Borysiukowi.
I w ich składzie nie brakowało 7 podstawowych zawodników.
Odpowiedz cytując