Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51796
Stary 04.11.2011, 16:45
Nie dziala.Patrz post wyżej, sprobuj tam.

Heh, co do sytuacji obecnej jestes optymista a juz co do teoretycznego znalezienia sie sponsora/nowego wlasciciela nie? Konsekwencja.

Nie mowimy o szejku Legia narzekala na ITI ale tam jest to znacznie bardziej przejrzyste finansowo a i pieniadze wpompowane/wpompowywane w klub znacznie wieksze.

Nasz klub opiera sie na systemie autorytarnych rządów Cupiała, a zasada takich rządów jest taka, że robta co chceta a Boss i tak zrobi swoje.
Odpowiedz cytując