|
Nie dziala.Patrz post wyżej, sprobuj tam.
Heh, co do sytuacji obecnej jestes optymista a juz co do teoretycznego znalezienia sie sponsora/nowego wlasciciela nie? Konsekwencja.
Nie mowimy o szejku Legia narzekala na ITI ale tam jest to znacznie bardziej przejrzyste finansowo a i pieniadze wpompowane/wpompowywane w klub znacznie wieksze.
Nasz klub opiera sie na systemie autorytarnych rządów Cupiała, a zasada takich rządów jest taka, że robta co chceta a Boss i tak zrobi swoje.
|