No cóż marzy się środkowy obrońca do pary z Chavezem. Szukać dalej kogoś jak Jaliens tylko lepszego. Może trafimy Clebera i koniecznie lewy obrońca. Do tego paru młodych chłopaków do pomocy bym widział w tym okienku

. A latem zastępca Sobola i mamy bardzo silny skład. Paru pewniaków mamy do 11:
Pareiko- Jovanovic Chavez Nunez Wilk Melikson Biton
lepszych od tych nie trzeba... resztę pozycji trzeba uzupełniać i zamieniać słabe ogniwa na lepsze (najlepsza by była sprzedaż Kirma, Małeckiego, a w to miejsce lepszych skrzydłowych). Boguski musi iść na wypożyczenie bo nic z niego inaczej nie będzie.
Jakby były oferty za Kirma i Małeckiego długo bym się nie zastanawiał. Po prostu w Wiśle się już trochę zmęczyli i czas na wymianę.