|
Nie trzeba być Polakiem, zeby rozumieć pojęcie derby...
Petrescu w Wiśle do Polaków: Nie jesteście na plaży, to jest pie***ony mecz derbowy! (oryg: "We play fucking derby game")
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|