Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24144
Stary 04.11.2011, 16:04
MAM PYTANIE:

Na dysku C:/ mam zrarowany plik zajmujący 4gb. Na dysku C:/ tez mam 4gb wolnego wiec chce plik skopiowac na inna partycje by tam go rozpakowac. No i chce kopiować na D:/ gdzie mam 20gb wolnego, daje kopiuj i wyskakuje okienko "Za mało miejsca wolnego, oczyszczanie dysku etc" ? WTF?
Pliku nie moge skopiowac za chuja nigdzie ? Ktoś wie czemu ? Badz wie jak zrobic to poprawnie ?
sciagnalem program copy handler i niby kopiuje plik ale na koncu jest jakiś błąd i tak. ?

a gdzie cos takiego jak hibernacja jest ? No ale nie sadze bym miał właczone bo nigdy nie wlaczałem.
Póki co pliku nie idzie ruszyć. Rozpakowuje mi go na C: ale ze mam wolnego4 a plik spakowany tez ma 4 wiec to co w pliku bedzie ważyło wiecej. No i dopoki wolne miejsce to rozpakowuje, a potem error. Proowalem rozpaokwac na inny dysk to rozpakowało z połowe a druga połowa ma błedy. Wtf ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.11.2011 o godz. 16:40.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując