Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 04.11.2011, 16:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
niech ktoś policzy ilu cudzoziemców bylo w ostatnim derby Mediolanu
Wybacz, ale ja na przykład mam w głębokim poważaniu derby Mediolanu, które mnie tak interesują jak pasiasta sąsiadka zza błoń. Dziwi mnie fakt, że tak sobie usprawiedliwiasz zjawisko, że nasza drużyna nie będzie za niedługo miała charakteru, bo Polaków rozumiejących pojęcie Derby Krakowa nie znajdziesz w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując