borys napisał(a):

|
To nie bzdury, poszperaj za sprawozdaniami w temacie Nibylandia.
|
Jak ktoś mi pisze,że właściciel bierze od Wisły 30 procent rocznie odsetek i zródłem jest forumowa nibylandia to dla mnie to są bzdury.
A dla Ciebie nie jest durne to co napisał ' Cupiał sprzedaj pan ten interes wstydu oszczędz' typowe pokemońskie teksty .i nie docenianie tego co właściciel zrobił dla Wisły przez tyle lat.