Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51790
Stary 04.11.2011, 15:28
borys napisał(a):Wyświetl post
To nie bzdury, poszperaj za sprawozdaniami w temacie Nibylandia.
Jak ktoś mi pisze,że właściciel bierze od Wisły 30 procent rocznie odsetek i zródłem jest forumowa nibylandia to dla mnie to są bzdury.


A dla Ciebie nie jest durne to co napisał ' Cupiał sprzedaj pan ten interes wstydu oszczędz' typowe pokemońskie teksty .i nie docenianie tego co właściciel zrobił dla Wisły przez tyle lat.
Odpowiedz cytując