Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20141
Stary 04.11.2011, 15:15
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Czy jest ktoś na forum mający kontakt z SSA żeby ustalić czy szatnia dla gospodarzy pod zachodnią jest czynna czy nie jest? W LE wygladąlo jakby Wisła w przerwie miała szatnie pod zachodnią a lidze nadal wracają pod południową trybunę?
Szatnia może być czynna, ale drużyna z niej nie korzysta, bo jest gorsza. Mniejsza, mniej się rzeczy mieści, jest dalej od basenu, masażystów, pokoju trenera - te wszystkie pomieszczenia są pod południową. Na co dzień korzystają z szatni trybuny południowej i nie chce im się przenosić wszystkich gratów pod zachodnią.

Przepisy LE precyzyjniej określają skąd mają wychodzić obie drużyny, także w przerwie, dlatego Wisła wychodzi w tych meczach z trybuny zachodniej a nie z okrąglaka.

Ta "różnorodność" daje po d... dziennikarzom przy okazji meczów ligowych. Bo wtedy wiślacy wychodzą sobie z okrąglaka, jest tam ścianka, więc ich mixzone'a jest właśnie tam. A drużyny gości... nieco gdzie indziej.
Odpowiedz cytując