Arapaho napisał(a):

|
Czy jest ktoś na forum mający kontakt z SSA żeby ustalić czy szatnia dla gospodarzy pod zachodnią jest czynna czy nie jest? W LE wygladąlo jakby Wisła w przerwie miała szatnie pod zachodnią a lidze nadal wracają pod południową trybunę?
|
Szatnia może być czynna, ale drużyna z niej nie korzysta, bo jest gorsza. Mniejsza, mniej się rzeczy mieści, jest dalej od basenu, masażystów, pokoju trenera - te wszystkie pomieszczenia są pod południową. Na co dzień korzystają z szatni trybuny południowej i nie chce im się przenosić wszystkich gratów pod zachodnią.
Przepisy LE precyzyjniej określają skąd mają wychodzić obie drużyny, także w przerwie, dlatego Wisła wychodzi w tych meczach z trybuny zachodniej a nie z okrąglaka.
Ta "różnorodność" daje po d... dziennikarzom przy okazji meczów ligowych. Bo wtedy wiślacy wychodzą sobie z okrąglaka, jest tam ścianka, więc ich mixzone'a jest właśnie tam. A drużyny gości... nieco gdzie indziej.