|
1,5 roku pracy tego pseudo-trenerka a ja dalej nie widze STYLU tej drużyny. Każdy wygrany mecz to fuks, fart albo szczescie. Nie rozumiem, co on jeszcze robi w Wisle.Druzyna gra gorzej niż przed jego przyjsciem, a sklad ma o niebo lepszy. Ściągnąć polskich zawodników+polskiego trenera i jazda. Bawią się w zagraniczne bajeczki i mysla, że cos z tego bedzie.
Jeden POLSKI zawodnik grał pod koniec meczu z Fulham. CZY TO JEST KU**A NORMALNE? Popatrzcie na składy mistrzów ze np. Słowacji, Czech ( specjalnie podaje kraje zbliżone pilkarsko do nas ). 70% to gracze rodzimi.
|