Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51785
Stary 04.11.2011, 14:18
Panowie te wszelkie spekulacje są bez jakiego kol wiek sensu .W klubie gdzie 20 procenta budżetu stanowi spłata zadłużenia w wobec właściciela udzielonego na 30 procent klubowi którego jest się właścicielem. JEŻELI MOWA O TRANSFERACH TO JA MAM TAKI APEL P CUPIAŁ SPRZEDAJ PAN W KOŃCU TEN INSERAT SKORO JEST TAKI ZŁY I WSTYDU OSZCZĘDŹ .
Odpowiedz cytując